DoGRYwka – data premiery God of War Ragnarok, priorytety Rockstara i ostatnie godziny Steam Sale

God of War Ragnarok, GTA VI i koniec Steam Sale - dzisiejsza DoGRYwka
Newsy PC PS4 PS5 X360 Xbox Series XOne

Choć przez cały dzień działo się sporo, wszystkie wydarzenia przyćmiło ujawnienie przez Sony daty premiery God of War Ragnarok.

Wyczekana data premiery wreszcie ujawniona i jestem przekonana, że nie doszło do tego za sprawą zdjęć, jakie otrzymywała od graczy producentka nowego God of War. Sony ujawniło wreszcie dzień, w którym po raz kolejny wcielimy się w Kratosa; tym razem zadaniem będzie zapobiec nordyckiej apokalipsie.

Jak wiadomo już od oficjalnego ogłoszenia produkcji, Rockstar całe swoje siły wkłada obecnie w GTA VI. Twórcy są do tego stopnia zaangażowani w nową odsłonę, że z jej powodu mieli zrezygnować z remake’u Red Dead Redemption. Nowe przecieki wskazują jednak na to, iż projekt jeszcze powróci na tapet; jak na razie GTA VI ma zdecydowany priorytet.

Trwają ostatnie dni letniej wyprzedaży na Steamie. Na tańszy zakup gier ze swoich list życzeń macie szansę już tylko do jutra. Jeśli listy życzeń macie już puste, to przygotowaliśmy kilka poradników, które pomogą Wam odnaleźć się w świecie najlepszych gier za najniższe kwoty.

Co jeszcze wydarzyło się dzisiaj? Wszystkie wiadomości znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie