Steam Summer Sale 2022 dobiega końca. Ostatnia chwila na zrobienie zakupów

Steam gry promocje
Newsy PC

Powoli zbliżamy się do końca tegorocznego Steam Summer Sale. Najnowsze święto okazji dla graczy PC zakończy się już jutro wieczorem – warto skorzystać z ostatniej szansy na zakupy w niskich cenach.

Letnia Wyprzedaż Steam 2022 zakończy się 7 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Macie więc jeszcze trochę czasu za skorzystanie z oferowanych okazji. A skorzystać warto, bo moim zdaniem w tym roku można liczyć na naprawdę dużo dobrych promocji na gry.

Wśród aktualnych okazji możecie wyłapać zarówno przecenione hity AAA, jak i mniejsze produkcje niezależne oraz klasyki sprzed lat. Tak jak w przypadku każdej wyprzedaży, tym razem również wybór jest spory.

Tutaj przeczytacie nasze zestawienia wybranych okazji ze Steam Summer Sale 2022:

Na kolejną większą wyprzedaż przyjdzie nam trochę poczekać. W połowie lipca odbędzie się Steam VR Fest 2022, a na początku sierpnia pojawi się Steam Survival Fest 2022. Kolejnym dużym eventem na platformie Valve będzie Next Fest, które wystartuje na początku października. Bardziej ogólne wyprzedaże powinny odbyć się w Halloween i Black Friday, a także zimą, kiedy to ruszy Steam Winter Sale 2022.

Jeśli chcecie być na bieżąco z okazjami dla graczy, koniecznie obserwujcie nasz dział z promocjami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie