Naostrzcie szable. Zapowiedziano pokaz rozgrywki Skull & Bones

Skull & Bones - zrzut ekranu
Newsy PC PS5 Xbox Series

Miłośnicy pirackich klimatów, szykujcie się. Ubisoft zapowiedziało pokaz rozgrywki Skull & Bones. Nie poczekamy na niego zbyt długo.

Prezentacja gameplay’u z pirackiej gry Ubisoftu odbędzie się w czwartek 7 lipca o godzinie 20:00 czasu polskiego. Stream rozpocznie się jednak kwadrans wcześniej i w tym czasie będziemy mogli zapoznać się z dodatkowymi materiałami przygotowanym przez Ubisoft w ramach pre-show, w tym wieloma „niespodziankami”.

Główna część pokazu ma skupić się na samej rozgrywce, ale pojawią się też inne treści. Potwierdzono, że ujrzymy również materiały zza kulis produkcji oraz „unikatowe podejście do piractwa”. Jeśli czekacie na grę, zdecydowanie warto wpaść na prezentację.

Poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu będzie mogli oglądać transmisję na żywo wraz z nami.

Niedawno do sieci wyciekła data premiery Skull & Bones. Gra podobno ukaże się w listopadzie i nawet jeśli zostanie opóźniona, to powinna zadebiutować w tym roku – to termin rzekomo bezwzględny z uwagi na subwencje zagwarantowane Ubisoftowi przez rząd Singapuru.

Nie ma pewności co do tego, na jakie platformy trafi ten tytuł. Choć pierwotnie miał ukazać się jeszcze na PS4 i Xbox One, teraz wiele wskazuje na to, że ominie poprzednią generację konsol i trafi tylko na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie