PlayStation pokazuje nowości na PS4 i PS5. 4 premiery tygodnia

PlayStation - logo z ogniem
Newsy PS4 PS5

PlayStation opublikowało materiał prezentujący nowe gry nadchodzące na PS4 i PS5. Świeżutkie produkcje zadebiutują już w ciągu najbliższych paru dni.

Klonoa: Phantasy Reverie Series (PS4, PS5 – 8 lipiec) to zestaw remasterów znanych platformówek. Ciepło oceniane produkcje doczekały się bardzo dobrze wyglądających odświeżeń, które warto mieć na oku.

MADiSON (PS4, PS5 – 8 lipiec) jest nowym horrorem, który zapowiada się na całkiem solidnego straszaka. Gracz wciela się w uwięzionego przez demona pechowca, który musi uciec z potwornego więzienia. Nie będzie to jednak łatwe i spokojne zadanie.

Matchpoint: Tennis Championships (PS5, PS4 – 7 lipiec) to produkcja, którą powinien zainteresować się każdy fan tenisa. Produkcja Torus Games pozwoli Wam śledzić sportowe emocje z poziomu swojej konsoli.

Eternal Hope  (PS4 – 8 lipiec) spodoba się miłośnikom platformówek 2D w nieco mroczniejszym klimacie. Gracze kierują chłopcem, który wyrusza w podróż w poszukiwaniu miłości swojego życia.

Poniżej znajdziecie materiał PlayStation Access, w którym przedstawiono premiery tygodnia.

Jeśli chcecie sprawdzić premiery tygodnia na wszystkich platformach, koniecznie zapoznajcie się z naszym ogólnym zestawieniem debiutów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie