Horizon Forbidden West z nową aktualizacją. Jest wsparcie trybu VRR i odświeżania 120 Hz

Horizon Forbidden West z nową aktualizacją o numerze 1.17
Newsy PS5

Pojawiła się nowa aktualizacja do Horizon Forbidden West, a wraz z nią parę nowych trybów i wsparcie odświeżania 120 Hz.

Guerrilla Games po kilku miesiącach od premiery swojej najnowszej gry nadal nie rezygnują z prac nad nią. Do graczy trafiła właśnie nowa aktualizacja 1.17, która dodaje kilka nowych rzeczy. Skorzystają zwłaszcza posiadacze telewizorów z technologią Variable Refresh Rate, dzięki czemu gra będzie od tej pory działać znacznie płynniej. Ponadto twórcy dodali tryb High Refresh Rate, co oznacza wsparcie dla telewizorów odświeżających ekran z częstotliwością do 120 Hz.

Wzorem Insomniac Games również Guerilla dodała do tego zbalansowany tryb graficzny, który zakłada pracę z częstotliwością 40 Hz. O twórcach Ratchet & Clank: Rift Apart piszę celowo, jako że to właśnie w tym tytule po raz pierwszy pojawił się podobny tryb.

Oprócz tego aktualizacja tradycyjnie eliminuje szereg błędów, na jakie gracze natknęli się podczas rozgrywki. Jeśli do tej pory natykaliście się na problemy, być może właśnie zostały rozwiązane. Pełną listę zmian znajdziecie tradycyjnie na oficjalnym Reddicie Guerilla Games, zaś pliki z aktualizacją znajdują się już na serwerach Sony. Możecie więc śmiało pobierać łatkę o numerze 1.17.

Horizon Forbidden West doczekało się upragnionej przez graczy premiery w lutym tego roku. To druga część przygód znanej już z Horizon Zero Dawn postaci o imieniu Aloy. Gdy ludzie nauczyli się wreszcie koegzystować z maszynami w postapokaliptycznym świecie, pojawiło się nowe zagrożenie. Bohaterka musi więc zrobić wszystko, aby uratować na nowo rozwijające się środowisko, które ją otacza.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie