Starfield w ujęciu Xbox Polska. Najważniejsze informacje o nadchodzącej grze Bethesdy

Starfield na PC - zablokowane 60 fpsów. Bethesda
Newsy PC Xbox Series

Polski odział Xbox zaprezentował to, co ich zdaniem trzeba wiedzieć o nadchodzącym Starfield. W kilkanaście minut dowiedzieliśmy się więc wszystkiego o doskonale zapowiadającej się grze.

Odkąd w czerwcu Bethesda pokazała obszerny gameplay ze swojej nowej gry, gracze z niecierpliwością wyczekują kolejnych informacji. Te na szczęście idą bezpośrednio z zaufanych źródeł, nie musimy zatem polegać na przeciekach i przypuszczeniach. Tym razem swój materiał na temat tytułu przygotował Xbox Polska, wyjaśniając to, co w nowej produkcji będzie najważniejsze.

Wiadomo już, że gra ma być wyjątkowo rozbudowana. Twórcy chcą oddać w ręce graczy ogromny otwarty świat, w którym na eksplorację czeka ponad tysiąc planet. W tej wirtualnej przestrzeni czekają nas dziesiątki, a może nawet setki zadań, kampania fabularna zajmująca więcej niż w dotychczasowych grach Bethesdy, rozbudowany kreator postaci, setki lokacji, możliwość zbudowania i późniejszej rozbudowy własnej bazy; gracze, dla których tytuł nie kończy się wyłącznie na głównej kampanii, z pewnością przesiedzą przy Starfield długie godziny.

Dziś do wszystkich dotychczasowych wiadomości doszły funkcje omówione szczegółowo przez przedstawicieli Xbox Polska. Z prezentowanego materiału możemy dowiedzieć się więcej o trybie fotograficznym, trybie walki, opcjach personalizacji broni, a nawet dość zaskakujących interakcjach z NPC. Wygląda na to, że czeka nas naprawdę rozbudowana rozgrywka z mnóstwem możliwości – gra zapowiada się tak doskonale, że nawet gracze preferujący na co dzień nieco inne klimaty z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Na tę przyjemność będziemy jednak musieli jeszcze zaczekać. Bethesda nie przedstawiła jak na razie konkretnej daty premiery; szacuje się, że gra ujrzy światło dzienne dopiero w przyszłym roku. Jak na razie zobaczcie więc obiecany film z polskiego oddziału Xboksa:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie