Switch Pro znów na językach. Analityk wspomina o konsoli, a Nintendo dziwnie się zachowuje

Aktualizacja Nintendo Switch - czerwone tło
Newsy Switch

Pamiętacie jeszcze zeszłoroczne plotki o konsoli Nintendo Switch Pro? Cóż, właśnie powróciły i zdają się być sensowne. Może wreszcie doczekamy się zapowiedzi.

Jak zauważyli forumowicze ResetEra, analityk Serkan Toto opublikował na Twitterze wpis o treści „Summer 2022, Pro time indeed”, którym zdaje się sugerować, że Big N zapowie tego lata nową wersję Switcha. Toto po niedługim czasie usunął twetta, ale internauci zdążyli zapisać zrzut ekranu z interesującym postem.

Serkan Toto jest jednym ze sztandarowych źródeł plotek o konsoli Nintendo Switch Pro. Regularnie dzielił się on doniesieniami na temat sprzętu. Często publikuje też swoje opinie na łamach Bloomberg, więc jest wiarygodnym źródłem informacji.

Wymowny wpis analityka to jednak tylko jeden z dowodów na to, że Nintendo faktycznie może szykować się do zapowiedzi nowego sprzętu. Firma wydała ostatnio ponad 66,5 miliona jenów na surowce do produkcji urządzeń elektronicznych – to ponad dwa razy więcej niż wykorzystano do tworzenia Nintendo Switch Lite. Dodatkowo Big N niedawno ukryło na YouTube swoje materiały wideo dotyczące Switcha OLED, a podobne sytuacje miały miejsce przy okazji zapowiedzi nowych wersji aktualnej generacji konsol Nintendo.

Choć oczywiście nie możemy mieć pewności, że Big N niedługo zapowie nowy model swojej konsoli, jest to całkiem prawdopodobne. Nie nastawiałbym się jednak na ogłoszenie zupełnie nowej generacji (która może być dość daleko), a raczej właśnie Switcha Pro lub lekkiego odświeżenia sprzętu. To jednak jedynie domysły, na których ewentualne potwierdzenie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie