God of War Ragnarok oficjalnie z datą premiery. Sony pokazuje edycje specjalne

God of War Ragnarok - data premiery ujawniona przez Sony
Newsy PS4 PS5

Może i nieco po pierwotnie ujawnionej dacie, ale mamy to – data premiery God of War: Ragnarok została oficjalnie potwierdzona przez Sony.

Wraz ze zwiastunem gry Sony zaprezentowało datę premiery najnowszej gry o losach Kratosa. Według informacji Toma Hendersona mieliśmy ją poznać już z końcem czerwca, lecz Sony zdecydowało się przełożyć wielki dzień. Na szczęście dzisiaj możemy Wam wreszcie przekazać tę doskonałą wiadomość – data premiery God of War Ragnarok została ustalona na 9 listopada 2022 roku. Wiadomo już zatem, że kolejny rok będziemy mogli w spokoju poświęcić na inne nadchodzące produkcje; nowego Kratosa wśród nich już nie będzie, choć wielu fanów obawiało się takiego opóźnienia.

Sony zaprezentowało także filmowy zwiastun produkcji. Trzeba przyznać, że choć materiał nie przedstawia właściwej rozgrywki, to naprawdę robi wrażenie. Ważne jest zwłaszcza przesłanie – w walce podczas Ragnaroku zdecydowanie nie będziemy sami.

Oprócz tego pojawiły się również nowe informacje na temat planowanych edycji specjalnych God of War. Gracze otrzymają wybór pomiędzy edycją kolekcjonerską a tzw. edycją Jötnar – i to właśnie ta druga zasłużyła na szczególną uwagę fanów. W niej znajdzie się bowiem replika należącego do Thora młotu. Mjolnir w skali 1:1 może stać się Wasz, choć nie znamy jeszcze dokładnych polskich cen poszczególnych wydań.

Zawartość poszczególnych edycji specjalnych możecie poznać na przygotowanym przez Sony filmie z unboxingu. W rozpakowywaniu edycji uczestniczy aktor Ryan Hurst, którego głosem w oryginalnej wersji językowej przemówi Thor.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie