Beta Call of Duty Modern Warfare II jednak nieco później. Insider zdradza szczegóły

Call of Duty Modern Warfare II - beta jednak nieco później
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Otwarta beta Call of Duty Modern Warfare II najprawdopodobniej nie ruszy tego lata. Przewidywanym terminem jest połowa września.

Tak przynajmniej wynika z informacji, które ujawnił Ralph Valve, uznany insider odpowiedzialny w przeszłości za sprawdzone przecieki. W portalu What If Gaming leaker podał różne terminy poszczególnych faz testowania gry. Według jego źródeł najwcześniej dostęp do zamkniętej jeszcze bety otrzymają gracze, którzy zakupili preorder na konsole Sony. Pełna rozpiska z etapami testów prezentuje się następująco:

  • 15-16 września – gracze z pre-orderem na PS4 i PS5
  • 17-19 września – wszyscy gracze PS4 i PS5
  • 22-23 września – gracze z pre-orderem na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PC
  • 24-26 września – wszyscy gracze na wszystkich platformach

Widać więc, że Activision rzeczywiście chce w pewien sposób nagrodzić osoby decydujące się tu na zakup przedpremierowy. Mimo wszystko otrzymają one dostęp do gry nieco wcześniej, niż głosiły dotychczasowe wieści; pierwotnie start pierwszej fazy testowania przewidywano na 15 sierpnia. Odłożenie bety o miesiąc da jednak twórcom więcej czasu na przygotowanie gry, od której fani serii Call of Duty wiele oczekują. Oznacza to jednak, że Activision będzie mieć zaledwie 1,5 miesiąca, by wdrożyć ewentualne zmiany zaproponowane przez graczy biorących udział w testach.

Pełna wersja Call of Duty Modern Warfare II zadebiutuje 28 października 2022 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie