Remake Lollipop Chainsaw to super sprawa, ale mam dla Was złą wiadomość

Remake Lollipop Chainsaw - SUDA 51 i James Gunn nie tworzą gry
Newsy PC PS5 Xbox Series

Wczoraj (po pewnej wcześniejszej sugestii) oficjalnie zapowiedziano remake Lollipop Chainsaw, Choć jest to bez wątpienia świetna wiadomość, pojawiły się też mniej optymistyczne wieści dotyczące tej produkcji.

James Gunn, który napisał scenariusz do oryginalnego Lollipop Chainsaw, potwierdził, że ani on, ani słynny Suda 51 nie pracują nad odświeżonym tytułem. Gunn nie ma żalu do deweloperów z rozwijające projekt Dragami Games, ale uznał, że warto poinformować fanów o zmianie w składzie twórców.

Ani ja, ani Suda 51 nie jesteśmy obecnie w to zaangażowani. Po raz pierwszy usłyszałem o tym od Sudy kilka tygodni temu. Ani tego nie popieram, ani nie potępiam! Po prostu nic o tym nie wiem. Ale ponieważ artykuły zaczynają umieszczać tam nasze nazwiska, myślę, że ważne jest, aby wyjaśnić, że nikt nigdy nie zwrócił się do nas w tej sprawie.

– napisał James Gunn na Twitterze

Goichi „Suda 51” Suda potwierdził słowa Gunna i wspomniał, że jego studio Grasshopper Manufacture również nie jest w żaden sposób związane z projektem.

Aby dodać moje dwa centy, jak James Gunn mówi, ani on, ani ja nie jesteśmy w ogóle zaangażowani w ten projekt, a Grasshopper Manufacture nie ma nic wspólnego z produkcją ani nic w tym stylu.

– dodał Suda 51

Niektórzy fani oryginalnego Lollipop Chainsaw raczej nie będą zadowoleni, ale nie skreślałbym projektu z uwagi na brak Gunna i Sudy w zespole twórców. W gruncie rzeczy nad remake’iem pracuje spore grono osób, które tworzyły pierwowzór, więc może z tego wyjść coś naprawdę dobrego. Trzymam kciuki, aby tak było.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie