DoGRYwka – Elden Ring z „zabójczym tyłkiem”, konsola od Apple oraz upadek Battlefield 2042

DoGRYwka – Elden Ring z „zabójczym tyłkiem”, konsola od Apple oraz upadek Battlefield 2042
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeden z graczy Elden Ring postanowił przejść grę, nie używając tak przestarzałych narzędzi, jak miecze czy topory. Jego głównym orężem okazał się… jego własny tyłek. Tak, wiem – fanom soulslike chyba powoli zaczyna się nudzić przechodzenie gry piąty raz tak samo.

Apple wyda własną konsolę? Plotki o takim sprzęcie istnieją już od bardzo dawna. Najnowszy patent firmy przedstawia kontrolery, które wydają się zerżnięte z… Nintendo Switcha. Niemniej jesteśmy ciekawi, jaki pomysł na gaming ma gigant z Cupertino.

Battlefield 2042 traci graczy w oszałamiającym tempie. Dziś ciężko już znaleźć rozgrywkę. Pierwszy raz od premiery gry łączna liczba graczy na Steam spadła poniżej tysiąca. To na tyle mało, że niedługo i boty nie pomogą.

Poniżej reszta dzisiejszych informacji!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie