Tak dziwnego i pięknego zwiastuna nie widziałem od dawna. Oto zapowiedź Hell is Us

Hell is Us - grafika
Newsy PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Lubicie dziwne gry? Jeśli tak, koniecznie miejcie oko na Hell is Us. To nowa produkcja studia Rogue Factor, czyli twórców Necromunda: Underhive Wars i Mordheim: City of the Damned. Właśnie opublikowano jej pierwszy zwiastun.

Trailer jest enigmatyczny, dziwaczny i tak naprawdę niewiele mówi. Robi za to wrażenie przepiękną stroną wizualną i nic dziwnego – gra powstaje na silniku Unreal Engine 5. Oby produkt końcowy choć zbliżył się pod względem jakości oprawy do zwiastuna.

Akcja tytułu zabierze nas do toczonego wojną domową państwa, które opanowały potwory nazywane pieszczotliwie „Nieszczęściem”. Głównym zadaniem gracza będzie mordowanie nieprzyjaznych maszkar i poznawanie historii miejsca, w którym się znajduje.

Choć wstępny opis gry brzmi standardowo, znacznie ciekawiej robi się w przypadku szczegółów rozgrywki. Jeśli lubicie eksplorację i odkrywanie tajemnic wirtualnych światów bez setek znaczników, będziecie zainteresowani.

Naszym celem przy tworzeniu Hell is Us jest przywrócenie prawdziwej przygody i eksploracji. Nie potrzebujemy szczegółowego dziennika zadań ani precyzyjnych punktów na mapie: chcemy, aby gracze poczuli dreszcz przygody, kierując się swoimi uczuciami i instynktem.

– powiedział Art Director gry, Jonathan Jacques Belletete
Źródło: Game Informer

Hell is Us ma ukazać się w 2023 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Na ujawnienie konkretnej daty premiery musimy jeszcze poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie