Gra, która zadebiutowała w PS Plus, niedługo trafi do Xbox Game Pass

PS Plus nie dostanie części gier z Xbox Game Pass. Wyciekły dokumenty
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Czasem zdarza się, że PS Plus zgarnia mniejsze lub większe tytuły w chwili ich premiery. Tak było między innymi z Bugsnax, które trafiło do usługi w listopadzie 2020 roku. Teraz produkcja zmierza na Nintendo Switch, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Co więcej, gra będzie dostępna w ofercie subskrypcji Xbox Game Pass na konsolach, PC i w chmurze. Gra trafi do usługi Microsoftu już 28 kwietnia, a więc niedługo. Jeśli nie graliście i lubicie dość nietypowe produkcje, zdecydowanie warto ograć.

Bugsnax wkrótce otrzyma też wielką darmową aktualizację: The Isle of Bigxnax. Wprowadzi ona do gry dodatkową zawartość, która powinna Wam wystarczyć na około 3 godziny zabawy. Wykonując świeże zadania odblokujecie nowe elementy kosmetyczne, którymi udekorujecie swoją bugsnaxową chałupkę.

Do Game Passa w kwietniu trafi wiele innych tytułów. Ostatnio ogłoszono, że gracze zapoznają się między innymi z Unsouled, a kolejne produkcje zmierzające do usługi powinny zostać ujawnione już niedługo.

A wracając do PS Plus, przypominam, że usługa wkrótce przejdzie ogromne zmiany. PlayStation połączy Plusa z PS Now i wprowadzi trzy różne progi cenowe. Te droższe zaoferują między innymi dużą bibliotekę gier z PS1, PS2, PS4 i PS5.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie