DoGRYwka – japoński Wiedźmin i Pani Śniegu, (nie)prawdziwe PSP oraz lepsza i ryzykowna wersja Hitman 2

DoGRYwka – japoński Wiedźmin i Pani Śniegu, (nie)prawdziwe PSP oraz lepsza i ryzykowna wersja Hitman 2
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jeśli ominęły Was dzisiejsze newsy, to przypominamy m.in. o Wiedźminie z Japonii, prawdziwym lub nie PSP i ulepszonej, ale też ryzykownej wersji Hitman 2.

Ktoś chętny na japońskiego Wiedźmina? Wystartowała zbiórka pieniędzy na Kickstarterze z mangą Wiedźmin: Ronin. To kooperacja japońskich i polskich twórców, którzy zabiorą czytelników do świata inspirowanego folklorem Kraju Kwitnącej Wiśni. Nie zabraknie Geralta, potworów i gęstego klimatu. Nie obyło się też bez kontrowersji.

Do sieci trafił naprawdę albo udany żart, albo autentyczny przeciek urządzenia PSP. Jeśli ktoś stworzył tego fake’a, to musiał się naprawdę napracować. Z drugiej strony zdjęcia wyglądają, jakby były prawdziwe. Kto wie? Może Sony szykuje dla nas niespodziankę.

Co powiecie na lepszą grafikę i płynniejszą rozgrywkę w Hitman 2? Brzmi nieźle, jednak gracze ostrzegają, że można stracić niektóre pucharki na konsolach. Trick z ulepszoną wersji gry nie jest trudny, więc każdy może dokonać upgrade’u. Wystarczy wykonać kilka kroków, aby na silniku Hitman 3 odtworzyć mapy z “dwójki”.

https://planetagracza.pl/bloodbonre-mod-modyfikacja-grafika-60-fps/
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie