0 komentarzy

Promocje dnia – rabat na wszystko, np. Battlefield V za 4 zł, AC: Valhalla za 123 zł, doładowanie PS Store za 80 zł

Rozbicie banku! Wszystko na Enebie tańsze o 14%. Serio wszystko! Chcecie dowodu? Proszę bardzo: Battlefield V za 4 zł, Assassin’s Creed Valhalla za 123 zł i doładowanie PS Store za około 81 zł. Bierzecie i korzystajcie z promocji tylko dla naszych Czytelników.

Nasz dział Promocje proponuje kolejne super okazje. Wszystkie znajdziecie poniżej, a my zwracamy szczególną uwagę na trzy z nich.

PS Store niższej cenie tylko dla naszych Czytelników!

Jeśli macie ochotę doładować swoje konto na PS Store, to teraz jest doskonała oferta. Doładowanie za 100 zł kupicie już za 81,14 zł. Taka promocja tylko na Enebie i tylko dla naszych Czytelników.

Cały asortyment na Enebie tańszy z rabatem

Tak, dokładnie tak. Możecie kupić wiele, naprawdę wiele gier na Enebie w niższej cenie. Dla przykładu Assassin’s Creed Valhalla kosztuje 123,39 zł. Listę z wyróżnionymi produkcjami znajdziecie w linku poniżej. Warto zaznaczyć, że promocja trwa do jutra do godziny 10:00.

Taniutki Battlefield V

Już kiedyś pisałem, że BF V był tani jak bułki na Enebie. Ta promocja wraca! Zamiast kupić kilka bułek, możecie zgarnąć niezłą strzelankę multiplayer. Tytuł znajdziecie w tej samej liście co AC: Valhalla.

Jeśli wybrane przez nas promocje nie przypadły Wam do gustu, to poniżej znajdziecie masę innych dobrych okazji.

Wszystkie promocje – akcesoria gamingowe, gry, PS5, laptopy i więcej:

Dajcie znać, co kupiliście!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się