Death Stranding Director's Cut zapowiedziane

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Nowy patch do Death Stranding. Save’y bezpieczne w Director’s Cut, lecz jest jedno „ale”

Pojawiła się nowa aktualizacja Death Stranding. Patch 1.13 wprowadza transfer save’ów do wersji Director’s Cut. Jest jeden haczyk.

Aby przenieść dane z wersji PS4 do PS5, musimy otworzyć menu w kajdankach Sama przy terminalu zamówień i wybrać opcję „Export Save Data”. Pozwoli nam to przenieść wszystkie swoje postępy do nowej wersji produkcji. No, prawie wszystkie.

Wszystkie aktywne się niestety anulują. Jeśli jesteście akurat w trakcie bardzo ważnej dostawy, lepiej ją dokończcie, zanim odpalicie Director’s Cut.

Dodatkowo z mapy gry zniknie wiele przedmiotów. Utracicie zgubione lub pozostawione przesyłki, ekwipunek i pojazdy. To samo tyczy się postawionych przez innych graczy struktur i obiektów, w tym pojazdów. Zostaną one zastąpione treścią, która zostanie wygenerowana na nowym serwerze. To samo tyczy się przeciwników, których pozycje również zostaną zresetowane.

Na szczęście nie wszystko stracone. Wszelakie znajdźki i przedmioty, które już zdobyliście, pozostaną z Wami. Dodatkowo cała reszta postępów powinna przenieść się bez większych komplikacji.

Jeśli czekacie na Death Stranding Director’s Cut, koniecznie sprawdźcie nowy i najpewniej ostatni zwiastun gry. Montował go sam Hideo Kojima.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się