Poznajcie nową mapę Call of Duty Warzone. Tym razem to nie odgrzewany kotlet

Call of Duty Warzone - żołnierz
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wreszcie możemy rzucić okiem na nową mapę z Call of Duty Warzone. Pacyfik szykuje się na przyjęcie pierwszych graczy na serwery.

Nowa mapa hula na odświeżonym silniku Call of Duty: Modern Warfare z 2019 roku. Dodatkowo dzieli ulepszenia technologii z Vanguard, co doda grze nieco świeższego charakteru.

Naszym celem było stworzenie świeżego, nowego doświadczenia dla graczy Call of Duty poprzez wyrwanie się z ogarniętego wojną świata Verdanska, aby stworzyć atmosferę, która jest żywa i naprawdę otwiera drzwi do tego, jak możemy tworzyć narrację i wydarzenia.

– powiedział Creative Director gry, Amos Hodge

Mapa ma ukazać się jeszcze w tym roku. Nie znamy konkretnego terminu, ale zapewne zostanie wydana chwilkę po Vanguard. Raven Software z pewnością podzieli się wcześniej większą ilością ciekawostek z Pacyfiku.

Poniżej znajdziecie fragment transmisji, w trakcie której przedstawiono świeżą lokację. Przewijają się w nim też krótkie ujęcia z samej lokacji.

Jeśli Warzone to nie Wasza bajka, spokojna głowa. Activision ujawniło też ogrom nowości zmierzających do multiplayer Call of Duty Vanguard. Przeczytacie o nich w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie