Fani Crasha Bandicoota powinni mieć się na baczności. Robi się ciekawie

Crash Bandicoot - Crash
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wygląda na to, że Activision szykuje coś związanego z marką Crash Bandicoot. W sieci pojawiły się wskazówki odnośnie nowej gry.

Niektórzy streamerzy otrzymali prezenty od Activision. W paczkach znalazły się gadżety nawiązujące do Crasha Bandicoota i spółki. Najbardziej rzucającą się w oczy ciekawostką jest piñata w kształcie owoca Wumpa.

Dodatkowo w rogu powyższego zdjęcia możemy dostrzec kartkę sugerującą, że paczka ma związek z 25. urodzinami marki. Tak się składa, że wypadają one 9 września, czyli wtedy, kiedy odbywa się wielki pokaz PlayStation Showcase 2021. Chyba nie muszę mówić, co to może oznaczać.

Dodatkowo oczekiwania fanów Crasha podsyciło samo Activision. Zobaczcie tylko, jaki wpis pojawił się na Twitterze tego wydawcy.

Wiele wskazuje na to, że Activision zamierza świętować urodziny swojej marki w mocny sposób. Biorąc pod uwagę, że jubileusz wypada na pokaz PlayStation, spodziewałbym się, że być może dostaniemy nawet nową grę. Przekonamy się o tym jednak dopiero w czwartek. Jeśli Crash Bandicoot leży w kręgu Waszych zainteresowań, warto wpaść na konferencję Sony.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie