Crash Bandicoot - Crash

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Fani Crasha Bandicoota powinni mieć się na baczności. Robi się ciekawie

Wygląda na to, że Activision szykuje coś związanego z marką Crash Bandicoot. W sieci pojawiły się wskazówki odnośnie nowej gry.

Niektórzy streamerzy otrzymali prezenty od Activision. W paczkach znalazły się gadżety nawiązujące do Crasha Bandicoota i spółki. Najbardziej rzucającą się w oczy ciekawostką jest piñata w kształcie owoca Wumpa.

Dodatkowo w rogu powyższego zdjęcia możemy dostrzec kartkę sugerującą, że paczka ma związek z 25. urodzinami marki. Tak się składa, że wypadają one 9 września, czyli wtedy, kiedy odbywa się wielki pokaz PlayStation Showcase 2021. Chyba nie muszę mówić, co to może oznaczać.

Dodatkowo oczekiwania fanów Crasha podsyciło samo Activision. Zobaczcie tylko, jaki wpis pojawił się na Twitterze tego wydawcy.

Wiele wskazuje na to, że Activision zamierza świętować urodziny swojej marki w mocny sposób. Biorąc pod uwagę, że jubileusz wypada na pokaz PlayStation, spodziewałbym się, że być może dostaniemy nawet nową grę. Przekonamy się o tym jednak dopiero w czwartek. Jeśli Crash Bandicoot leży w kręgu Waszych zainteresowań, warto wpaść na konferencję Sony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się