Call of Duty Vanguard - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Ogrom szczegółów i zwiastun multiplayer CoD Vanguard. Mapy, tryby, nowości i… destrukcja!

Znamy szczegóły multiplayer do Call of Duty Vanguard. Liczba map, nowe tryby i szczegóły rozgrywki nie są tajemnicą. Jest też nowy trailer.

W dniu premiery, do gry trafi aż szesnaście map. Dodatkowo znajdziemy cztery kolejne mapy przygotowane dla trybu Champion Hill. Activision zaznacza, ze miejscówki są bardzo różnorodne i zabiorą graczy w różne części świata.

W Call of Duty Vanguard znajdziemy też dwa zupełnie nowe tryby zabawy: wspomniany wcześniej Champion Hill oraz Patrol. Dodatkowo dołączą do nich inne, klasyczne tryby: Team Deathmatch, Domination, Search & Destroy i wiele więcej.

Kolejną świetną nowością w grze jest opcja nazwana combat pacing. Pozwoli ona podzielić style zabawy na trzy różne kategorie: Tactical, Assault i Blitz. Combat Pacing wpływa na ustawienia gry i może znacząco zmienić odczucia płynące z rozgrywki. Preferowany pacing dobierzemy przy wyborze trybu gry.

Sledgehammer Games przygotowało też nowy system klanów. Posiadają one osobny system postępu i specjalne nagrody związane z Battle Passem. Odświeżeniu ulegnie również system Gunsmith, który możecie kojarzyć z Modern Warfare z 2019 roku.

I w końcu coś, co dość mocno mnie zaskoczyło. W Vanguard znajdziemy niezbyt zaawansowany, ale zawsze system destrukcji otoczenia. Zniszczymy drzwi, okna i słabe punkty budynków. To miła i dość niespodziewana nowość.

Nowinek jest jednak dużo, dużo więcej. Jeśli czekacie na Call of Duty Vanguard, rozglądajcie się za kolejnymi wieściami od twórców i wydawcy. Pamiętajcie również, że we wrześniu czeka nas kilka sesji bety gry. Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się