DoGRYwka – pokaz Call of Duty, Tekken 8 oficjalnie i możliwy nowy Deus Ex

Call of Duty na nowym pokazie. Zbiór informacji z dzisiaj
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Activision zapowiedziało wydarzenie Call of Duty: Next. W jego trakcie dowiemy się więcej o przyszłości cyklu i możemy liczyć na pierwszy pokaz trybu multiplayer do CoD: Modern Warfare II. Do tego wszystkiego obiecano nam informacje na temat Warzone 2. To w zasadzie event, którego żaden fan Call of Duty nie może ominąć.

Tekken 8 został oficjalnie zapowiedziany, a my dostaliśmy nawet pierwszy zwiastun. No, dobra, „zwiastun” to może zbyt wielkie określenie na next-genową twarz Kazuyi. W każdym razie nie wiemy praktycznie nic więcej oprócz tego, że tytuł powstaje. Bandai Namco nie pochwaliło się również czymkolwiek, co naprowadziłoby nas na kolejne informacje związane z grą. Niestety, ale trzeba wyłącznie czekać.

Deus Ex może powrócić i to w nie byle jakim stylu. Eidos Montreal rzekomo zamierza rzucić rękawicę Cyberpunkowi 2077. Ambitne plany, ale jak w przypadku Tekkena – nie wiemy nic więcej, a w zasadzie jeszcze mniej. Nowe informacje pochodzą wyłącznie od znanego informatora. Zanim jednak doczekamy się pierwszych informacji o projekcie, miną zapewne lata.

Zapraszamy do reszty dzisiejszych informacji!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie