Tak prezentuje się Marvel’s Spider-Man na PC. Wyciekły nowe screeny

Marvel's Spider-Man na PC na nowych, nieoficjalnych zdjęciach
Newsy PC

Do sieci trafiły nowe obrazki z Marvel’s Spider-Man w wersji na PC. Tym razem są one nieoficjalne i dają dobry pogląd m.in. na ustawienia dostępne w grze.

Już w tym tygodniu zadebiutuje „człowiek-pająk” na dyskach maszyn głodnych przygód z nim PeCetowców. Gracze na „blaszakach” czekali na ten moment sporo czasu, ale najwyraźniej się opłaca. W końcu twórcy sami podkreślają, że dopisek „remastered” nie jest bez powodu. Choć, z drugiej strony, różnic tych nie widać aż tak mocno na porównaniu.

Nowe i pierwsze „surowe” obrazki z tej wersji hitu od Insomniac Games najpierw rzekomo pojawiły się na Twitterze. „Rzekomo”, bo nie dysponujemy ich pierwotnym źródłem, ale pojawiły się za to na Reddicie. Jeden z użytkowników podkreśla, że znalazł je na popularnej platformie społecznościowej.

Screeny dają tym samym bardzo dobry pogląd na Marvel’s Spider-Man „w akcji”. Mamy tu przede wszystkim fragmenty z samej rozgrywki – bujanie się na linie, bieganie po budynkach i stanie na ulicy. Jedno ze zdjęć pokazuje również tytuł na monitorze PeCeta i to najwyraźniej szerokim, więc mamy przynajmniej potwierdzenie, że nie będzie problemów z widescreenem.

Inny obrazek to zdjęcie ustawień gry. Żałujemy, że nie chodzi tu o opcje graficzne, a o sterowanie. Gracze PC (w tym ja sam) zawsze głodni są tego, co zaoferują im opcje w grze i jak bardzo odbiorca może mieć wpływ na jej działanie i wygląd. Zamiast tego możemy zauważyć, że choćby taki unik przypisany jest do lewego controla, co ma w sumie sporo sensu. Nie ma co jednak rozwodzić się nad przeciekami, skoro premiera już za moment – 12 sierpnia 2022 roku. Swoją drogą – wiecie, że Steam obniżył cenę produkcji?

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie