Tak wygląda kreator postaci z Diablo IV. Klimatycznie, nieprawdaż?

Diablo IV
Newsy

W sieci pojawiają się przecieki z zamkniętych testów Diablo IV. Jeden z nich pozwala rzucić okiem na obecny w grze kreator postaci.

Udostępniony przez Blizzard edytor zdaje się nie być być przesadnie rozbudowany. Możliwe, że w finalnej wersji zostanie on rozbudowany, ale na ten moment zawiera jedynie podstawowe opcje. Niby jest to odrobinę rozczarowujące, ale z drugiej strony warto pamiętać, że nasza postać i tak będzie przez znaczną część rozgrywki przykryta zbroją. Choć i tak pewnie znajdzie się wielu graczy, którzy spędzą w edytorze kilkadziesiąt minut.

Miejcie na uwadze, że zamieszczone poniżej nagranie i zrzuty ekranu pochodzą z wczesnej wersji gry. Wiele elementów może ulec dużym zmianie do chwili premiery.

Jeśli chodzi o inne wieści dotyczące Diablo IV, na razie nie ma większych powodów do obaw. Nowe doniesienia wskazują, że gracze testujący ten tytuł mają o nim pozytywną opinię. Choć do premiery jeszcze daleka droga, to dobra wiadomość.

Diablo IV zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Gra ma ukazać się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie