Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare II w szczegółach. Sporo czasu na granie

Call of Duty: Modern Warfare II - otwarta beta w szczegółach
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision ujawniło szczegóły otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare II. Będziecie mieć sporo czasu na zapoznanie się z trybem sieciowym nowej gry Infinity Ward.

Najwcześniej zagrają osoby korzystające z konsol PlayStation. Wczesny dostęp do bety dla osób ze złożonymi pre-orderami wystartuje 16 września i potrwa do 17 września. Wszyscy posiadacze sprzętu PlayStation, w tym ci bez zamówień przedpremierowych, będą mogli pograć w MWII między 18 i 20 września. W obu przypadkach do gry nie będzie wymagana subskrypcja PlayStation Plus.

Posiadacze innych platform ze złożonymi zamówieniami przedpremierowymi dołączą do otwartej bety 22 września i będą mogli grać do 23 września. Następnie, od 24 do 26 września, z grą będą mogły się zapoznać również osoby bez zamówień przedpremierowych.

Jeśli zagracie w otwartą betę, odblokujecie przedmioty w pełnej wersji Call of Duty: Modern Warfare II. Nie ujawniono jednak, o jakie prezenty chodzi.

Przy okazji zaprezentowano mapę, którą ogramy w otwartej becie. Jej zwiastun znajdziecie poniżej.

Activision zapowiedziało też wydarzenie Call of Duty: Next, na którym poznamy kolejne konkrety nadchodzącej produkcji – więcej szczegółów eventu znajdziecie w tym miejscu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie