Oto pierwsza zajawka Tekken 8. Kazuya wygląda na zadowolonego

Tekken 8 oficjalnie. Bandai Namco pokazało pierwszy teaser
Newsy PC PS5 Xbox Series

Fani bijatyk, otwierajcie szampana. Bandai Namco zaprezentowało światu pierwszy oficjalny teaser Tekken 8… choć na razie nie ma co liczyć na konkrety.

Na turnieju EVO 2022 zaprezentowano zwiastun darmowej aktualizacji do Tekken 7. W samej końcówce materiału pojawia się scena z pierwszego Tekkena, w której Kazuya zrzuca Heihachiego z klifu, a następnie widzimy zbliżenie na twarz młodszego zawodnika. Kanciasta twarz Kazuyi zmienia się w next-genową facjatę z dopiskiem „Get Ready”, co można odebrać jako zapowiedź Tekken 8.

Niestety na EVO 2022 nie ujawniono żadnych dodatkowych szczegółów nowej odsłony serii Bandai Namco. Na ten moment nie wiadomo, kiedy zaprezentowany zostanie oficjalny zwiastun lub prezentacja rozgrywki. Warto uzbroić się w cierpliwość.

Nowy Tekken był jedynie kwestią czasu – nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Fani marki mogą teraz jednak spać spokojniej wiedząc, że nowa odsłona jest już bliżej niż dalej.

Złota trójka współczesnych bijatyk powoli wkracza w nową generację. Najbliższe premiery jest Street Fighter 6, Tekken 8 również powinno być niedaleko i tak naprawdę czekamy jedynie na zapowiedź Mortal Kombat 12. Fani gatunku nie będą teraz narzekać na nudę.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie