MultiVersus wkrótce dostanie szereg nowości. Sprawdźcie plany twórców

MultiVersus podbija Steama. Rekordowa liczba graczy robi wrażenie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Warner Bros. zapowiedziało nowości zmierzające do MultiVersus. 1 sezon rozgrywek przyniesie graczom drobny powiew świeżości.

Do produkcji trafią dwa tryby: jeden rankingowy i jeden arcade’owy. Ich szczegóły na razie pozostają nieznane i najpewniej zostaną ujawnione w ciągu paru najbliższych tygodni. Warto uzbroić się w cierpliwość.

W grze pojawią się też przynajmniej dwie nowe postacie: Rick i Morty. Niewykluczone jednak, że w trakcie 1 sezonu zadebiutują inni bohaterowie, na przykład Joker, Raven lub inni ujawnieni dzięki wyciekłej do sieci liście ujawniającej plany twórców.

W MultiVersus nie zabraknie też świeżych przedmiotów kosmetycznych. Gracze mogą liczyć na kolejne ikonki, banery i skórki postaci. Pojawią się między innymi skórki nawiązujące do uniwersum DC oraz ikonka z Rickiem i Mortym.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy zadebiutuje 1 sezon MultiVersus. Jego premierę niedawno opóźniono, ale Warner Bros. poinformowało, że nie przyjdzie nam poczekać zbyt długo. Oby aktualizacja zawartości faktycznie nie była daleko.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie