Zapowiedziano wydarzenie Call of Duty: Next. W planach nowe Warzone i multiplayer MWII

Call of Duty: Modern Warfare II pokaże nam parę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Activision zapowiedziało wydarzenie, na którym zobaczymy między innymi pokaz trybu multiplayer Call of Duty: Modern Warfare II oraz nowe informacje o kolejnym wcieleniu Warzone. Szykujcie się na Call of Duty: Next.

Event odbędzie się już 15 sierpnia i obejrzymy go w formie transmisji na żywo. Pokaz będzie prowadzony przez Infinity Ward i skupi się na najbliższej przyszłości serii.

Głównym daniem Call of Duty Next będzie rzecz jasna ujawnienie trybu multiplayer Call of Duty: Modern Warfare II. Możliwe, że zobaczymy też rozgrywkę z trybu DMZ, który niedawno potwierdziły przecieki. W wydarzenie będą również zaangażowani streamerzy, którzy będą ogrywać multiplayer MWII na żywo.

Jeśli chodzi o nowe Warzone, mamy otrzymać kolejne informacje na jego temat. Activision nie potwierdziło jednak, że ujrzymy pierwszy zwiastun lub pokaz rozgrywki. Gra ma jednak ukazać się jeszcze w tym roku, więc nie wykluczałbym bardziej obszernej prezentacji.

Activision obiecuje też szereg niespodzianek. Możemy jedynie gdybać na temat tego, co jeszcze zobaczymy. Warto jednak przypomnieć, że jedno ze studiów giganta oficjalnie przygotowuje mobilną wersję Warzone, a plotki mówią, że w produkcji znajduje się Call of Duty poświęcone w całości zombie. Ciężko jednak w tej chwili stwierdzić, czy któryś z tych tytułów pojawi się na Call of Duty Next.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie