Nowa gra z PS Plus Extra wyciekła do sieci. Coś dla fanów otwartych światów

PS Plus luty 2022 - logo
Newsy PS4 PS5

W sieci pojawił się przeciek dotyczący kolejnej gry, która trafi do oferty PS Plus Extra. Będzie to jedna z produkcji Ubisoftu.

Jak podaje niezastąpiony billbil-kun, do usługi PlayStation już wkrótce trafi Ghost Recon Wildlands. Tytuł od Ubisoftu ma zasilić sierpniową ofertę PS Plus Extra, a dodatkowo podobno nie będzie jedyną grą od francuskiego wydawcy, która trafi do najnowszej oferty.

Billbil-kun to sprawdzony informator, który odpowiada za ujawnienie wielu ofert PS Plus. Jest też autorem niezliczonych przecieków dotyczących darmówek rozdawanych w Epic Games Store. Choć jest to więc wiarygodne źródło, pamiętajcie że powyższa wiadomość nadal nie została potwierdzona przez PlayStation. Oficjalne ogłoszenie oferty powinno nastąpić mniej więcej w połowie miesiąca.

W zeszłym miesiącu do usługi Sony trafiło wiele znanych i lubianych gier Ubisoftu. W Plusie na lipiec pojawiło się aż sześć odsłon Assassin’s Creed oraz dodatek Freedom Cry.

Niedawno Sony udostępniło też zestaw gier oferowanych w ramach PS Plus Essential na sierpień. W pakiecie można zgarnąć Yakuza: Like a Dragon, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 Cross-Gen Deluxe Bundle i Little Nightmares.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie