DoGRYwka – gry za darmo od Techlandu, jeden zdziałał cuda w Halo, a serię Battlefield czekają ogromne zmiany

pomarańczowy żołnierz z Halo Infinite biegnie z karabinem, zbliżenie na żołnierza z Battlefield 2042, cowboy z opaską na oku z Call of Juarez: Gunslinger - gra od Techland
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Nieudana premiera najnowszej odsłony serii Battlefield zmusiła Electronic Arts do podjęcia ważnych decyzji w sprawie marki. Na miejscu dyrektora generalnego DICE zasiądzie Vince Zampella, a samo IP ma się rozrosnąć do rozmiarów uniwersum.

Pewien gracz postanowił sprawdzić, czy przy pomocy karabinu snajperskiego uda mu się w Halo Infinite pokonać 23 wrogów… jednym strzałem. I tak, udało mu się to, a wszystko zostało uwiecznione na efektownym wideo.

Techland obchodzi swoje 30-ste urodziny i z tego powodu obdarowuje swoich fanów dwoma klasycznymi tytułami kompletnie za darmo. Już teraz możecie zgarnąć Crime Cities, a za mniej niż tydzień otrzymacie Call of Juarez: Gunslinger. Te i pozostałe newsy znajdziecie w składance poniżej. Życzymy spokojnego weekendu!

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie