Pad z męskim przyrodzeniem nagrodą w konkursie. Gracz sam tego chciał

Kontroler do gier z moszną - ocenzurowany
Switch

Wyobraźcie sobie sytuację, w której wygrywacie turniej Among Us i możecie w ramach nagrody otrzymać ręcznie zdobiony kontroler do gier o dowolnej tematyce. Taką szansę otrzymał jeden gracz, ale wykorzystał ją w dość… niecodzienny sposób.

Ludwig to popularny streamer obecnie urzędujący na platformie YouTube Gaming. Stał się on najpewniej szczęśliwym (sądząc po jego minie z poniższego zdjęcia) posiadaczem jedynego w swoim rodzaju gamepada go GameCube’a z wiszącą moszną.

Otrzymał go w ramach nagrody w turnieju Among Us, który był organizowany m.in. przez Michaela – 19-latka z Kalifornii. Nastolatek hobbystycznie zajmuje się tworzeniem tzw. „customów”. Zaoferował, że wygranemu sporządzi kontroler do gier, jaki sobie tylko zażyczy. Tak więc Ludwig poprosił „dick and balls”. Choć Michael nie dowierzał własnym uszom, streamer potwierdził, że dokładnie o to mu chodzi.

Minął około rok, a zwycięzca w końcu otrzymał swoją nagrodę. Poniżej możecie zobaczyć kilka grafik, które przedstawiają ją w całej swojej okazałości. Warto wspomnieć, że na samych jądrach się nie skończyło, ponieważ gamepad został wyposażony także w nietypową końcówkę zaraz przy wtyczce.

Kontroler do gier z moszna
kontroler do gier z moszną - proces modelowania
kontroler do gier z moszną - od tyłu
Kontroler do gier z moszną - od spodu
Źródło: MEL Magazine

Choć sam w ostatnim czasie zbieram najróżniejsze pady, tego z dzisiejszego tekstu raczej nie chciałbym postawić wśród swojej kolekcji. Cóż, na pewno się wyróżnia i z tego powodu śmiało mógłby znaleźć się w mojej TOP-ce najbardziej szalonych wizji kontrolerów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie