Techland świętuje 30-ste urodziny i rozdaje swoje gry za darmo

Techland - darmowe gry - call of juarez gunslinger - crime cities
PC

Podczas wczorajszej emisji piątego odcinka Dying 2 Know dowiedzieliśmy się na temat hucznego świętowania przez Techland swoich 30-stych urodzin. W ramach ich obchodów rodzima firma rozda dwie klasyczne gry na GOG-u i Steamie.

Już teraz możecie odebrać na GOG-u Crime Cities, czyli jedną z najstarszych produkcji Techlandu. To symulator lotu rozgrywający się w futurystycznym mieście. Wcielacie w policjanta, który został przez swoich zdradzony i obiera sobie za cel wprowadzenie nowego porządku w jego okolicy. Na odebranie tego prezentu macie czas do 9 grudnia 2021 roku, do godziny 19:00.

Od 9 grudnia natomiast radzę udać się na Steama, ponieważ tam będzie czekać na Was darmowe Call of Juarez: Gunslinger. To czwarta odsłona tego westernowego cyklu, która skupia się na polowaniu na Billy’ego Kida, Pata Garreta i Jesse’go Jamesa. To również kawał retro-gamingu wartego nadrobienia, jeśli jeszcze nie mieliście okazji w niego zagrać.

Co jak co, ale Techland potrafi miło zaskoczyć. Podczas ostatniego odcinka Dying 2 Know nie zabrakło niespodzianek, w tym nowości ukazanych na aż 15 minutach rozgrywki. Jeśli przegapiliście transmisję, to nic się nie stało. Szczegółowe jej omówienie znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie