The Stanley Parable: Ultra Deluxe coraz bliżej. Gra zaskakuje skalą nowości

The Stanley Parable: Ultra Deluxe - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

The Stanley Parable: Ultra Deluxe miało zadebiutować jeszcze w 2019 roku, ale produkcja doczekała się paru opóźnień. Potwierdzono, że ostatecznie tytuł zadebiutuje na początku 2022 roku na PC i najpopularniejszych konsolach.

Prace przedłużyły się przez fakt, że deweloperzy mieli masę pomysłów i ostatecznie scenariusz nowych sekcji, które trafią do The Stanley Parable jest dłuższy od podstawowej wersji gry.

Zawartość The Stanley Parable: Ultra Deluxe jest już kompletna i gra ukaże się na konsolach i komputerach na początku przyszłego roku!
Jeśli zastanawiacie się, dlaczego prace nad tą grą trwały tak długo, scenariusz nowej zawartości Ultra Deluxe jest w rzeczywistości DŁUŻSZY niż scenariusz oryginalnej gry

– napisał współtwórca gry, Davey Wreden, na Twitterze

Jednocześnie potwierdzono, że nawet jeśli graliśmy w The Stanley Parable w wersji z 2013 roku, możemy mocno się zaskoczyć. Tytuł doczekał się wielu zmian, które mają zrobić wrażenie nawet na weteranach produkcji.

To bardzo… dziwna gra. Jest inna niż oryginalne Stanley Parable, tak jakby. Chcieliśmy, aby nawet weterani gry poczuli się zaskoczeni. Cieszę się, że wybraliśmy taką drogę.

– kontynuował

Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej daty premiery ani ceny gry. Na kolejne ogłoszenia musimy trochę poczekać. Aby umilić nam oczekiwanie, twórcy gry zaprezentowali nowy zwiastun.

Udostępnij: