Battlefield 2042 wkrótce otrzyma nową mapę. Ujawniono ciekawy szczegół

Battlefield 2042 - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Ujawniono pierwsze informacje na temat nowej mapy do Battlefield 2042. Pojawi się ona w grze na początku przyszłego roku i ma sporo namieszać.

Electronic Arts poinformowało serwis Gamespot o planach na dalszy rozwój produkcji i jednym z ciekawszych wątków była właśnie wspomniana mapa. Miejscówka ma nazywać się „Exposure”, a więc w polskiej wersji językowej może to być „Narażenie” lub coś podobnego.

Co ciekawe, EA twierdzi, że mapa będzie wyjątkowa. Lokacja ma „wynieść projektowanie map na zupełnie nowy poziom”. Opis ten mówi dość niewiele, ale daje pewne powody do ekscytacji. Niestety, na szczegóły musimy jeszcze trochę poczekać.

W swojej recenzji Battlefield 2042 pisałem, że gra posiada zarówno wybitne mapy, jak i takie, którym przydałyby się spore poprawki. Miejmy nadzieję, że Exposure faktycznie jest tak dobrą lokacją, jak zajawia to samo Electronic Arts. Oczywiście z oceną musimy się wstrzymać do czasu wydania mapy, a więc do początku 2022 roku.

BF2042 otrzymało też niedawno ogromną aktualizację. Deweloperzy wprowadzili w niej ponad 300 poprawek, które mają pozytywnie wpłynąć na odbiór produkcji i na jej działanie. W drodze są kolejne łatki mające zająć się licznymi problemami nowej odsłony serii Battlefield.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie