The Lord of the Rings: Gollum niedługo otrzyma kolejny pokaz. Jest data

Władca Pierścieni otrzyma 5 nowych gier. Fani Tolkiena w niebie
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

W lipcu widzieliśmy ostatni materiał z rozgrywki The Lord of the Rings: Gollum. Od tamtej pory twórcy nieco zamilkli, ale wkrótce będzie nam dane zobaczyć kolejny pokaz tej produkcji.

Deweloperzy potwierdzili, że ich najnowszy tytuł pojawi się na gali The Game Awards 2021 już w nocy 9 grudnia. Najpewniej ujrzymy wówczas nowy zwiastun lub rozgrywkę z The Lord of the Rings: Gollum. Możliwe również, że podana zostanie konkretna data premiery, choć nie jest to jeszcze nic pewnego. Na konkrety musimy poczekać jeszcze parę dni.

Przypomnę, że w styczniu bieżącego roku ogłoszono, że Gollum nie zadebiutuje w terminie, a więc jeszcze w tym roku. Zapowiedziano wówczas, że tytuł ukaże się w 2022 roku, choć nie poznaliśmy konkretów.

Początkowy odbiór produkcji nie był pozytywny. Gracze zwracali uwagę na kiepską grafikę, niezbyt zachwycającą rozgrywkę i – zdaniem niektórych – komiczny design tytułowego bohatera. Deweloperzy najwyraźniej zdecydowali się na wprowadzenie poprawek do gry, jednak wątpię, aby jej obraz uległ drastycznym zmianom.

Gollum ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X oraz S i Nintendo Switch w przyszłym roku.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie