Ellie i kanapka z The Last of Us 2

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Chętni na kanapkę z The Last of Us 2? Zobaczcie dania od PlayStation

Australijski oddział PlayStation zaprezentował jedzenie inspirowane swoimi hitami. Gracze mogą wypróbować dania z największych produkcji Sony – pod warunkiem, że mieszkają w Sydney lub Melbourne. Do zgarnięcia są dania z The Last of Us 2, Uncharted 4 oraz Ratchet & Clank: Rift Apart.

W przypadku TLoU2, Sony zaprezentowało kanapkę, którą gracze mogą kojarzyć z samego początku produkcji Naughty Dog. Przysmak Ellie otrzymał nawet opakowanie jak żywcem wyciągnięte z gry.

Inny tytuł od Naughty Dog, Uncharted 4, otrzymał specjalny makaron inspirowany grą. Włoska potrawa prezentuje się wybornie i zapewne smakuje równie dobrze.

Ostatnim zaprezentowanym daniem jest coś dla fanów słodyczy i Ratchet & Clank: Rift Apart. Przygody sympatycznego Lombaksa słyną z cukierkowej grafiki, więc pewien zdolny cukiernik przygotował zestaw słodkości, którymi mogliby raczyć się mieszkańcy odległych galaktyk. Ktoś zamawiał pączki i deser w słoiczku?

To nie pierwsza kulinarna akcja PlayStation. W lipcu Sony prezentowało przepisy na dania z Final Fantasy XV oraz Fallout 4, które możecie bez problemu przygotować w domowym zaciszu. Przeczytacie o nich w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%