Twórcy Frostpunka pokazali ujęcie ze swojej nowej gry

Project 8 od 11 bit studios
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Polskie 11 bit studios niedawno zaprezentowało wyczekiwane Frostpunk 2. Produkcja zapowiada się przyzwoicie, ale to nie jedyny projekt, nad którym pracuje słynny zespół.

Niedawno studio świętowało urodziny i przy okazji postanowiono uchylić rąbka tajemnicy na temat jednej z powstających aktualnie gier. Gracze mogą rzucić okiem na tajemnicze “Project 8”.

Zaprezentowano dziewięciosekundowy filmik, na którym widzimy lokację z projektu. Deweloperzy zaznaczyli, że pokazany urywek to nie specjalny materiał stworzony w silniku, a ujęcie z samej gry. Najpewniej tak będzie prezentować się jedna z lokacji z Project 8.

Zgodnie z wcześniejszymi wskazówkami pozostawionymi przez Polaków, Project 8 będzie grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Dodatkowo tytuł ma zaoferować system przedmiotów i różne poziomy. Niestety, na tym szczegóły dotyczące tajemniczego projektu się na razie kończą.

Studio rozwija w międzyczasie też inne projekty, w tym wspomniane wcześniej Frostpunk 2. Niedawno ujawniono również, że powstają one na Unreal Engine 4 oraz 5, więc możemy liczyć na śliczną oprawę. Na bardziej konkretne prezentacje gier musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie