Project 8 od 11 bit studios

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórcy Frostpunka pokazali ujęcie ze swojej nowej gry

Polskie 11 bit studios niedawno zaprezentowało wyczekiwane Frostpunk 2. Produkcja zapowiada się przyzwoicie, ale to nie jedyny projekt, nad którym pracuje słynny zespół.

Niedawno studio świętowało urodziny i przy okazji postanowiono uchylić rąbka tajemnicy na temat jednej z powstających aktualnie gier. Gracze mogą rzucić okiem na tajemnicze „Project 8”.

Zaprezentowano dziewięciosekundowy filmik, na którym widzimy lokację z projektu. Deweloperzy zaznaczyli, że pokazany urywek to nie specjalny materiał stworzony w silniku, a ujęcie z samej gry. Najpewniej tak będzie prezentować się jedna z lokacji z Project 8.

Zgodnie z wcześniejszymi wskazówkami pozostawionymi przez Polaków, Project 8 będzie grą akcji z widokiem z perspektywy trzeciej osoby. Dodatkowo tytuł ma zaoferować system przedmiotów i różne poziomy. Niestety, na tym szczegóły dotyczące tajemniczego projektu się na razie kończą.

Studio rozwija w międzyczasie też inne projekty, w tym wspomniane wcześniej Frostpunk 2. Niedawno ujawniono również, że powstają one na Unreal Engine 4 oraz 5, więc możemy liczyć na śliczną oprawę. Na bardziej konkretne prezentacje gier musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%