Diuna od twórców Conan Exiles nabiera rozpędu. Nowe wieści o produkcji

Diuna od twórców Conan Exiles
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Diuna powstająca u twórców Conan Exiles rozwija się coraz szybciej. Tytuł będzie współtworzony z innym zespołem deweloperów.

Studio Funcom potwierdziło, że nawiązało współpracę z zespołem NUKKLEAR. Współpracował on między innymi przy takich produkcjach jak Comanche, Destroy All Humans oraz Everspace 2. Teraz wspomoże twórców growej Diuny. Przy okazji potwierdzono też, że w grze znajdziemy pojazdy

Ponieważ gra survivalowa Diuna z otwartym światem jest najbardziej ambitnym projektem, jakiego kiedykolwiek podjęliśmy się w Funcom, posiadanie wykwalifikowanych i niezawodnych partnerów jest absolutną koniecznością. Dzięki NUKKLEAR mamy właśnie takich partnerów. Skorzystaliśmy szczególnie z ich doświadczenia w zakresie rozgrywki opartej na pojazdach, ale ogólnie znam ich jako bardzo zdolnych i kreatywnych twórców gier.

– powiedział Kirk Lenke, szef Funco
Źródło: DSOGaming

Diuna od Funcom nadal znajduje się we wczesnym etapie rozwoju. Oznacza to, że na pierwszy pokaz produkcji możemy poczekać jeszcze wiele miesięcy. Natomiast już teraz możecie rzucić okiem na nową grafikę koncepcyjną, która znajduje się na samej górze artykułu. Zdecydowanie czuć tu klimat niedawno wydanego filmu wyreżyserowanego przez Denisa Villeneuve.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie