The Last of Us Remake znów na językach. Znaleziono kolejne poszlaki

The Last of Us Remake - Joel walczy - PG
PS5

Na oficjalnej stronie kariery Naughty Dog natrafiono na nowe ogłoszenie, które wskazuje, że The Last of Us Remake rzeczywiście może powstawać. Łącząc wszystkie wskazówki, ciężko dojść do innego wniosku.

Przypominam, że w kwietniu tego roku Jason Schreier ogłosił, że według jego źródeł twórcy serii TLoU pracują nad The Last of Us Remake. Pierwotnie miało zająć się tym PlayStation Visaul Arts, jednakże według późniejszych plotek to jednak Naughty Dog, aczkolwiek we współpracy z wymienioną firmą, podjęło się próby odnowienia pierwszej odsłony przygód Ellie i Joela. Jak wiecie, w sieci nic nie ginie, a niedawno natrafiono na kolejne poszlaki w tej sprawie.

Użytkownik o nicku Angie opublikował na łamach forum ResetEra zrzut ekranu pochodzący z opisu stanowiska Technical Game Designera w Naughty Dog. Wynika z niego, że poszukiwany jest pracownik, do którego zakresu obowiązków będzie m.in. :

  • Implementacja istniejących systemów rozgrywki w nowych ramach
  • Usprawnienie istniejących skryptów poziomów pod kątem interakcji i zaangażowania

Co ciekawe, pojawiła się także wzmianka o tym, że miałaby pojawić się walka wręcz i na dystans. Szukając w bibliotece deweloperów gier pasujących do tych mechanik można pomyśleć właśnie o The Last of Us, choć znajdzie się jeszcze kilka innych przykładów. Mimo to, najbardziej prawdopodobnym jest właśnie wymieniona produkcja ze względu na poprzednie przecieki.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie