PlayStation - postacie z piernika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Kratos, Aloy i Ratchet z… piernika. PlayStation pokazało pyszne dzieła sztuki

Święta tuż za rogiem, więc PlayStation przygotowało smaczną ciekawostkę dla swoich fanów. Co powiecie na kultowe postacie zrobione z piernika?

Nie, to nie żart. Sony przygotowało we współpracą z artystką Caroline Eriksson miasto z piernika inspirowane grami PlayStation. Znajdziemy w nim nie tylko urocze budynki, ale też trzy spore figury prezentujące kultowe postacie z gier od PS Studios. Na potrzeby ciekawostki stworzono piernikowe podobizny Kratosa, Aloy i Ratcheta oraz Clanka. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo efektownie.

Jeśli akurat mieszkacie w Szwecji, wspomniane dzieła możecie obejrzeć na własne oczy w sklepie Webhallen na Medborgarplatsen w Sztokholmie. Nie wiadomo, jaki będzie dalszy los kruchych bohaterów gier Sony, ale nie zdziwię się, jeśli po świętach odpowiednio zajmą się nimi pracownicy sklepu.

Sony chyba polubiło się z jedzeniem inspirowanym grami. Niedawno zaprezentowano również wyglądające przepysznie potrawy wyjęte jak z The Last of Us 2, Uncharted 4 i Ratchet & Clank: Rift Apart. Więcej informacji na ich temat znajdziecie w tym artykule. Dodatkowo w lipcu zaprezentowano przepisy prezentujące sposób przygotowanie dań z Final Fantasy XV oraz Fallout 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%