Kratos, Aloy i Ratchet z… piernika. PlayStation pokazało pyszne dzieła sztuki

PlayStation - postacie z piernika
PS4 PS5

Święta tuż za rogiem, więc PlayStation przygotowało smaczną ciekawostkę dla swoich fanów. Co powiecie na kultowe postacie zrobione z piernika?

Nie, to nie żart. Sony przygotowało we współpracą z artystką Caroline Eriksson miasto z piernika inspirowane grami PlayStation. Znajdziemy w nim nie tylko urocze budynki, ale też trzy spore figury prezentujące kultowe postacie z gier od PS Studios. Na potrzeby ciekawostki stworzono piernikowe podobizny Kratosa, Aloy i Ratcheta oraz Clanka. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się bardzo efektownie.

Jeśli akurat mieszkacie w Szwecji, wspomniane dzieła możecie obejrzeć na własne oczy w sklepie Webhallen na Medborgarplatsen w Sztokholmie. Nie wiadomo, jaki będzie dalszy los kruchych bohaterów gier Sony, ale nie zdziwię się, jeśli po świętach odpowiednio zajmą się nimi pracownicy sklepu.

Sony chyba polubiło się z jedzeniem inspirowanym grami. Niedawno zaprezentowano również wyglądające przepysznie potrawy wyjęte jak z The Last of Us 2, Uncharted 4 i Ratchet & Clank: Rift Apart. Więcej informacji na ich temat znajdziecie w tym artykule. Dodatkowo w lipcu zaprezentowano przepisy prezentujące sposób przygotowanie dań z Final Fantasy XV oraz Fallout 4.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie