DoGRYwka – twórcy Wiedźmina 4 o nowym silniku, długi pokaz The Quarry oraz logo Tomb Raider

DoGRYwka - 6 kwietnia
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

CD Projekt RED postanowiło wyjaśnić powody zmiany silnika w niedawno zapowiedzianym Wiedźminie 4. Trzeba przyznać, że deweloperzy powinni mieć teraz znacznie ułatwioną robotę.

W sieci pojawił się półgodzinny materiał z nadchodzącego horroru The Quarry. Mniej więcej wiemy, czego się spodziewać, ale iście gwiazdorska obsada może nieźle nas zaskoczyć. No, a przynajmniej taką mamy nadzieję.

Zapowiedziano również całkowicie nowego Tomb Raidera. Ten powstanie (podobnie jak Wiedźmin 4) na Unreal Engine 5. Twórcy przy okazji zapowiedzi pokusili się o pokazanie nam nowego logo i… wygląda zupełnie inaczej. Zupełnie nowe otwarcie czy powrót do korzeni?

Poniżej wszystkie informacje z dzisiaj!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie