THQ Nordic zapowiada pokaz nowych gier. W menu Jagged Alliance 3 i niespodzianki

Jagged Alliance 3 - grafika
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

THQ Nordic zapowiedziało sporą prezentację nowych gier. Wydawca przedstawi różnorodne nowości zmierzające do graczy

Pokaz świeżych produkcji odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo dzięki transmisjom na Steam, Twitch.tv i YouTube.

W trakcie pokazu mamy zobaczyć między innymi Jagged Alliance 3 oraz Outcast 2: A New Beginning. Spodziewałbym się też prezentacji Destroy All Humans! 2: Reprobed i SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, choć oficjalnie nic o nich nie wspomniano. Dodatkowo w trakcie pokazu mamy ujrzeć kilka zupełnie nowych gier, których jeszcze nie zapowiedziano.

O jakich niespodziankach może być mowa? Moim zdaniem najbardziej ekscytujące opcje są dwie: wyczekiwany remake Gothica oraz Darksiders 4. O pierwszej grze nie powiedziano nic od dawna, choć ujrzeliśmy jej oficjalną zapowiedź, a o ewentualnej kontynuacji Darksiders słyszymy ostatnio coraz częściej. Obie prezentacje są dość prawdopodobne, jednak nie nastawiałbym się, że z całą pewnością je zobaczymy.

W trakcie zeszłorocznej prezentacji THQ Nordic pokazano kilka bardzo ciekawych tytułów. Wśród zapowiedzianych gier znalazły się między innymi Jagged Alliance 3, Destroy All Humans! 2: Reprobed, Outcast 2, SuperPower 3 i MX vs. ATV Legends. Oby w tym roku poziom był równie wysoki.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie