Ceny chleba mają skoczyć do 10 zł, to może czas zostać piekarzem? Nowy symulator z datą premiery

Bakery Simulator
PC

Symulator chleba? Nic z tych rzeczy – nadchodzi prawdziwy symulator piekarza! Polskie Live Motion Games dłubie przy Bakery Simulator.

Ciekawe, czy będzie na tyle realistyczne, abyśmy mogli nabawić się pylicy…

Bakery Simulator to remedium na podwyżki cen chleba

Minister rolnictwa i rozwoju wsi, Henry Kowalczyk, zajawił niedawno niepokojące wieści dotyczące polskiego rynku piekarniczego. Te, rzecz jasna, wynikają z sytuacji na świecie – pandemia, susza, inflacja, wojna w Ukrainie. Niestety, ale zdaniem ministra „chleb na pewno nie stanieje”.

No to co? Pora otwierać książki kucharskie i zacząć bawić się w domowego piekarza? Jeżeli też o tym pomyśleliście – być może pomoże Wam w tym Bakery Simulator. Dzięki nowej grze od polskiego Live Motion Games będziemy mogli własnoręcznie przetestować nasze umiejętności wyrabiania chleba i prowadzenia piekarni. Idealny wstęp przed rzeczywistym rozgrzewaniem domowych piekarników.

Obudź się z kurami i przekonaj się, jak to jest być piekarzem! Naucz się piec kilkadziesiąt rodzajów chleba. Korzystaj z realistycznych maszyn piekarniczych. Dostarczaj zamówienia do sklepów, zarabiaj i inwestuj. Sięgaj po oryginale przepisy lub eksperymentuj ze składnikami.

– opisują grę twórcy na karcie Steam

Twórcy obiecują sporo rzeczy do robienia. Na powyższym zwiastunie możemy zapoznać się z wieloma różnymi minigrami. Zajmiemy się wyrabianiem ciasta, wypiekaniem różnych rodzajów pieczywa i sprzedawaniem go. Do tego mamy zarządzać naszym przybytkiem i kupować składniki. Tytuł ma ponadto zaoferować otwarty świat, a my sami dostarczymy zamówienia do klientów.

Wygląda to wszystko naprawdę nieźle i w sumie chętnie przetestuję tę grę, gdy już będzie dostępna. Kiedy? Twórcy poinformowali, iż premiera nastąpi 3 maja 2022 roku.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij: