Aktor z The Last of Us 2 pracuje nad nowym projektem, który ma być “epicki”

The Last of Us Part II Remastered traci graczy | Newsy - PlanetaGracza
PS4 PS5

Aktor znany z wielu ról w grach wideo, w tym The Last of Us 2 zapowiada nowy projekt. Wypowiada się o nim w samych superlatywach.

Ciężko zgadnąć o co chodzi, ale warto próbować.

Aktor z The Last of Us 2 pracuje nad czymś nowym

Naughty Dog od wielu lat dostarcza nam wizualnie olśniewające pozycje. Seria Uncharted czy obydwie części TLOU wyglądają naprawdę genialnie. Ostatnio wydana gra od deweloperzy, czyli The Last of Us Part II, jeszcze za czasów poprzedniej generacji zwiastowała nam to, czego możemy spodziewać się w przyszłości. I choć ND dłubie nad paroma nowymi grami, aktor Derek Phillips niekoniecznie udziela się właśnie w nich.

Popularny aktor Derek Phillips wystąpił w TLOU 2 w roli ojca Abby, jednej z głównych bohaterek. Niedawno wrzucił na swojego Instagrama post ze zdjęciem, na którym widzimy go przebranego w strój do motion-capture.

Wracam w moich seksownych rajstopach do mo-cap. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z Wami tym, nad czym pracuję! To będzie epickie!!!

– napisała Derek Phillips w poście na Instagramie

Zazwyczaj tego typu kombinezony kojarzą się z grami wideo, ale kolejny projekt aktora niekoniecznie musi być właśnie grą. Phillips znany jest też m.in. z telewizji, więc być może udziela się w jakimś filmie albo serialu. Szczerze? Dość mocno w to wątpię. Portfolio aktora pełne jest różnego rodzaju gier – TLOU 2, COD Vanguard, Dishonored, Battlefield Hardline, Fallout 4 czy Rise of the Tomb Raider to tylko najbardziej popularne przykłady.

Biorąc pod uwagę zaangażowanie gwiazdy w poprzedniej grze od Naughty Dog i obiecywanie czegoś “epickiego” mogłoby wskazywać, iż faktycznie chodzi o nową pozycję docenionego studia. W końcu deweloperzy pracują nie tylko nad samodzielną grą multiplayer, ale także pozostałymi pozycjami. Istnieje też szansa, iż aktor po prostu bierze udział w tworzeniu gry od innego studia, o której nawet jeszcze nie słyszeliśmy. Czekamy na więcej informacji!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie