Nowe gry na PS4 i PS5 tego tygodnia. Luke, niech LEGO będzie z Tobą

nowe gry PlayStation - LEGO Star Wars The Skywalker Saga
PS4 PS5

PlayStation Access podtrzymuje swoją małą tradycję. Jak zwykle, w pierwszej połowie tygodnia otrzymaliśmy krótkie wideo przedstawiające najciekawsze nowe gry, które zadebiutują w PS Store w najbliższym czasie.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS4, PS5 – 5 kwietnia) – po zdecydowanie za długiej przerwie od gier na licencji duńskich klocków w końcu się doczekaliśmy! Saga Skywalkerów pozwala graczom przeżyć przygody wszystkich głównych 9 części Gwiezdnych Wojen, wprowadzając sporą dowolność w rozpoczęciu od ulubionej trylogii. Twórcy zdecydowali się na zaimplementowanie otwartego świata, a także na masę nowych mechanik, w tym małe drzewka rozwoju postaci.

MLB The Show 22 (PS4, PS5 – 5 kwietnia) – kolejna odsłona cyklu stworzonego głównie z myślą o fanach baseballu. Poza trybami z poprzednich odsłon i aktualnymi składami drużyn twórcy oferują także pełny cross-play oraz możliwość gry w kooperacji.

Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition (PS4, PS5 – 7 kwietnia) – remake kultowej produkcji 1999 roku. Wcielcie się ponownie w Sarge w jednym ważniejszych jRPG-ów końcówki ubiegłego tysiąclecia, który opowiada o alternatywnych rzeczywistościach.

Lucky’s Tale (PS4, PS5 – 7 kwietnia) – to VR-owa odsłona serii przygodówek o uroczym lisku w niebieskich butach i pelerynie. Jeśli poszukujecie klasycznego platformera 3D i jesteście fanami wirtualnej rzeczywistości, powinniście sięgnąć po ten tytuł.

Before We Leave – (PS4, PS5 – 5 kwietnia) – gra strategiczna o zarządzaniu surowcami i ewolucją swojego gatunku. Poczynając od samych początków cywilizacji, możecie dojść prędko do możliwości odwiedzenia innych planet.

Oczywiście to nie wszystkie warte uwagi nowe gry tego tygodnia, a jedynie te zmierzające na konsole PlayStation. Premiery produkcji na pozostałe platformy znajdziecie w tym miejscu.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie