DoGRYwka – nowa aktualizacja PS5, jedyne DLC do Cyberpunk 2077 i 4 gry Assassin’s Creed

PS5 dostało nową aktualizację. Zbiór newsów z dzisiaj
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Do PS5 trafiła nowa aktualizacja firmware. Łatka naprawia parę problemów, ale tym razem zawiera sporo nowości. Najważniejszą funkcją jest wsparcie HDMI 1440p, dodanie listy gier i nowe funkcje dla aplikacji mobilnych. Całość zajmuje około 1 GB, ale warto, bo Sony tym razem faktycznie się postarało.

Cyberpunk 2077 ma dostać wielce wyczekiwane fabularne rozszerzenie. Problem w tym, że najwyraźniej to jedyny tak duży dodatek, który zmierza do gry. CD Projekt RED pod zwiastunem DLC wyraźnie zaznaczyło, że na ten moment nie planuje większej liczby dodatków do gry. Nie oznacza to jednak, że to koniec wsparcia – to zapewne trwać będzie jeszcze przez długi czas.

W sobotę 10 września możemy liczyć na Ubisoft Forward, który tym razem skupiać się będzie na serii Assassin’s Creed. Wedle niedawnych przecieków, Ubisoft pracuje nad aż sześcioma projektami z uniwersum AC, w tym czterema zupełnie nowymi grami! Brzmi ciekawie, ale nie wiemy, ile z tego zostanie niebawem zaprezentowane. Z całą pewnością można spodziewać się konkretów o ciekawie zapowiadającym się Assassin’s Creed Mirage.

Zapraszamy do zapoznania się z dzisiejszymi informacjami!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie