4 kolejne gry Assassin’s Creed w wiarygodnym przecieku. Będą nawet czarownice

Nowe Assassin's Creed
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Niedawno Ubisoft oficjalnie zapowiedziało Assassin’s Creed Mirage, ale na tym podobno się nie kończy. Wydawca ma szykować kilka nowych odsłon swojej flagowej marki.

Wiarygodny informator Tom Henderson ujawnił, że szykuje łącznie co najmniej sześć projektów związanych z marką: trzy gry na PC i konsole (w tym dwie w ramach Assassin’s Creed Infinity), jedną grę mobilną, jedną produkcję VR i kolejne DLC do Valhalli. Większość z nich ma zostać ujawniona już w sobotę 10 września na pokazie Ubisoft Forward.

Dwa tytuły tworzone na potrzeby Infinity mają nosić nazwy kodowe Project Red i Project Hexe. Pierwszy z nich ma być osadzony w Japonii i rzekomo znów będziemy mogli wybrać płeć naszej postaci. Druga wspomniana produkcja rzekomo zabierze nad do XVI-wiecznej Europy i jednym z motywów przewodnich historii mają być polowania na czarownice.

W produkcji podobno znajdują się także Project Jade, czyli gra mobilna osadzona w Chinach, a także Project Nexus, czyli wspomniany tytuł VR z nieznanym settingiem. O obu produkcjach wiadomo tyle, co nic.

Pamiętajcie, że powyższe wieści pochodzą z nieoficjalnego źródła i nie mamy pewności, czy na pewno znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Tom Henderson to jednak dobre źródło przecieków i nieraz udowadniał swoją wiarygodność.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie