Wycięta zawartość powraca do Wiedźmina 3. Geralt, teraz to dopiero rządzisz

Wiedzmin-3
Newsy PC

Geralt to mocarz i twardziel w każdym calu. Jego waleczność zawdzięczamy perkom, które dają bohaterowi dodatkową moc. Wiecie, że gra Wiedźmin 3 miała mieć ich więcej? Teraz można z nich skorzystać, dzięki nowemu modowi.

Restored Content – Additional Perks to jedna z najnowszych modyfikacji do gry Wiedźmin 3 i jak sama nazwa wskazuje, przywraca ona zawartość, która miała znaleźć się na wyposażeniu Białego Wilka, ale tak się nie stało. O co konkretnie chodzi? Ano, o pięć perków.

Wiedźmin 3 – mod przywraca 5 perków

Autor modyfikacji dokładnie opisuje, skąd wiadomo, że coś miało być w grze, a jednak z niej wypadło. Zainteresowani mogą o wszystkim przeczytać na stronie, skąd pobieramy moda. Tutaj przejdziemy do meritum. Cztery z przywróconych umiejętności pierwotnie miały znaleźć się w rozszerzeniu Serca z Kamienia, a jedna została usunięta z gry podstawowej. Są to:

  • Instynkt drapieżnika – Zwiększa szansę na rozczłonkowanie o 10% i zwiększa szansę na podpalenie podczas używania Igni o 10%.
  • Łowca – podwaja efekt trofeum, które mamy w danej chwili przy Płotce.
  • Dewastujące Ciosy – Silne ataki zużywają 1 punkt adrenaliny. Każdy zadany cios zmniejsza Wytrzymałość celu do 0.
  • Zrównoważona dieta – Regeneracja witalności po jedzeniu zostaje zwiększona o +100%.
  • Skrupulatna konserwacja – Wzmocnienia ulepszonego pancerza i ulepszonej broni trwają teraz o 100% dłużej.

Podobnie jak wszystkie inne perki w grze, przywrócone umiejętności mają tylko 1 poziom, który można zdobyć i nie wymagają wydania określonej liczby punktów umiejętności, aby je odblokować.

Tak wyglądają nowe perki w grze:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie