Nowa funkcja Xbox Series pozwoli Waszym uszom trochę odetchnąć

Xbox Series X i S
Newsy Xbox Series

Jeśli często gracie w gry multiplayer ze znajomymi, Xbox Series zyskały funkcję, która mocno Was ucieszy. Koniec z klikaniem, mlaskaniem i wzdychaniem.

Najnowsza aktualizacja oprogramowania konsol wprowadza funkcję wyciszania dźwięków otoczenia w trakcie rozmów poprzez czat głosowy ze znajomymi. Będzie ona standardowo włączona od momentu zainstalowania aktualizacji, ale jeśli zechcecie się jej pozbyć, możecie bez problemu zrobić to w menu ustawień konsoli.

W zamyśle opcja ta ma wyeliminować potencjalnie irytujące dźwięki otoczenia takie jak głośny oddech, słyszana w tle muzyka, głośnie klikanie guzików kontrolera czy szumy dochodzące zza okna. Jak podaje The Verge, nowa funkcja Xbox Series ma działać podobnie do tej z aplikacji Discord oraz NVIDIA Broadcast.

Na tym nie koniec nowości w najnowszej aktualizacji konsol Microsoftu. Kolejna funkcja wprowadzona w patchu oprogramowania pozwoli graczom otrzymującym zrzuty ekranu i nagrania rozgrywki od znajomych na natychmiastowe rozpoczęcie gry z poziomu PC lub smartfona i tabletu przy pomocy rozgrywki w chmurze. Aby wykorzystać opcję, musimy kliknąć przycisk odpowiedzialny za rozpoczęcie rozgrywki po otrzymaniu wiadomości z zapisem rozgrywki lub screenshotem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie