Wyciekł opis Assassin’s Creed Mirage, który wiele obiecuje. Aktualizacja next-gen ma być darmowa

Assassin's Creed Mirage wycieka. Oficjalny opis gry i wersja next-gen
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Assassin’s Creed Mirage wycieka jak szalone. Tom Henderson podzielił się oficjalnym opisem gry. Tytuł dostanie darmową aktualizację next-gen na PS5!

Ubisoft potwierdziło niedawno, że Assassin’s Creed Mirage to nowa pełnoprawna odsłona uwielbianego cyklu o asasynach. Wedle wcześniejszych (bogatych!) przecieków, przyjdzie nam spędzić czas jak wiele lat temu. Elementy RPG zostaną wyrzucone, a my skupimy się na akcji, skrytobójstwach, parkourze i wszystkim tym, za co wielu z nas pokochało serię.

Teoretycznie mamy więc całkiem niezły pogląd na to, co Mirage ma zaoferować. Znany leaker Tom Henderson obiecywał jednak wcześniej nowe informacje o tytule i w końcu się ich doczekaliśmy. Insider podzielił się oficjalnym opisem gry, który najpewniej pojawi się w sklepie wydawcy.

Poznaj historię Basima, przebiegłego ulicznego złodzieja, który szuka odpowiedzi i sprawiedliwości, poruszając się po gwarnych ulicach dziewięciowiecznego Bagdadu. Dzięki tajemniczej, starożytnej organizacji znanej jako Ukryci, stanie się śmiertelnie niebezpiecznym Mistrzem Zabójców i zmieni swój los w sposób, którego nigdy nie mógł sobie wyobrazić.

informuje Tom Henderson

To nie wszystko, bo pojawiły się też trzy wielkie obietnice. Twórcy obiecują nam „nowoczesne podejście do ikonicznych funkcji i rozgrywki, które zdefiniowały franczyzę przez 15 lat”. Do tego pojawić ma się więcej „brutalnych eliminacji” i możliwość swobodnego poruszania się za pomocą parkouru. Do tego mamy poznać „niesamowicie gęste i tętniące życiem miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj sekrety czterech wyjątkowych dzielnic, przemierzając Złoty Wiek Bagdadu”. To sporo obietnic, ale tym razem Ubisoft może celować w odpowiednie podejście do serii.

Kolejną miłą informacją jest możliwość darmowej aktualizacji gry dla posiadaczy wersji na PS4! Kupując grę, dostaniemy od razu darmowe ulepszenie next-gen. Mowa na razie tylko o konsolach Sony bowiem to właśnie ze sklepu PlayStation najpewniej pochodzi ten wyciek. Spodziewam się jednak, że podobnie sytuacja będzie wyglądać na Xboksach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie