Poznajcie nowego bohatera MultiVersus. Słodki, prawda?

MultiVersus - oto 2 nowe postacie. 2 kolejne już w drodze
Newsy

Po tajemniczych zapowiedziach niedawno wreszcie poznaliśmy kolejną postać zmierzającą do MultiVersus – Gizmo z Gremlinów. Teraz możemy lepiej przyjrzeć się samemu bohaterowi i jego umiejętnościom.

Pierwsza umiejętność Gizmo, Hunter’s Bow, pozwala na wystrzelenie niebezpiecznej strzały z łuku. Jeśli atak będzie w pełni naładowany, strzała podpali wrogów.

Słodki zawodnik potrafi również przyczepiać się do pleców bohaterów ze swojej drużyny. Dzięki temu towarzysze puchatego gremlina zostaną pozbawieni debuffów. Co ciekawe, postać może używać swoich umiejętności nawet wtedy, kiedy siedzi na plecach sojuszników.

Gizmo może także zaśpiewać specjalną pieśń, dzięki której wystrzeli pociski zadające obrażenia wrogom i uniemożliwiające im korzystanie z umiejętności. Co więcej, magiczne nuty mają także wzmacniać sojuszników, choć nie ujawniono, na jakie bonusy mogą oni liczyć.

Gizmo trafi do gry 8 września. Chwilę później dołączy do niego inna postać z Gremlinów, Stripe, a niedługo potem grono bohaterów powiększy się o Black Adama i Ricka Sancheza.

Przecieki wskazują, że MultiVersus otrzyma w przyszłości wiele innych znanych postaci. Do grona zmierzających do gry bohaterów mają zaliczać się takie znane osobistości jak Scorpion z Mortal Kombat, Godzilla, Atomówki, Ben 10 i Daenerys Targaryen.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie