Świetne wieści dla Polaków. Remake Dead Space otrzyma polski dubbing

Dead Space Remake otrzyma pełen polski dubbing
Newsy PC PS5 Xbox Series

Twórcy Dead Space Remake potwierdzili, że gra otrzyma pełną polską lokalizację. Oznacza to nie tylko napisy, ale także i dialogi w rodzimym języku.

Chyba nikomu nie muszę przypominać sytuacji z Resident Evil Village, prawda? Wydawca gry w Polsce zdecydował, że oczekiwany hit Capcomu nie otrzyma nawet polskich napisów, co skutecznie odstraszyło wielu rodzimych graczy. Ci jednak nie muszą czuć się pominięci jeżeli chodzi o remake Dead Space.

Dead Space Remake z pełnym polskim dubbingiem

Deweloperzy odpowiedzialni za remake klasycznego horroru science-fiction, czyli Dead Space, wystartowali z kampanią reklamową gry. Jej pierwszą częścią jest zaktualizowanie kart produkcji w różnych sklepach z wirtualnymi grami. Dzięki temu możemy już oficjalnie zajrzeć na kartę m.in. na Steam.

Chyba najważniejszą informacją, jaką właśnie zyskaliśmy, jest przyznanie, że produkcja ukaże się na naszym rynku z pełną polską lokalizacją. Dzięki temu nie będziemy musieli polegać tylko na napisach, ale też na polskich głosach. Zastanawiam się, jak aktorzy dubbingowi poradzą sobie z ukazaniem beznadziejnego położenia protagonisty, ale trzeba być dobrej myśli. W razie czego zawsze będzie można polegać na napisach.

To świetna wiadomość, która z pewnością ucieszy wielu fanów gier po polsku. Wraz z zaktualizowaną kartą dostaliśmy również nowy opis fabuły gry, ale wielu graczy raczej doskonale wie, o co tu chodzi. To nie jest w końcu kontynuacja, a odświeżenie uwielbianego survival horroru. Oczywiście i tak można liczyć na parę nowości, w tym m.in. udźwiękowienie Isaaca! Tego w oryginale nie było.

Niestety, nie dostaliśmy jednocześnie żadnych informacji w związku z wymaganiami gry na PC. Na te najpewniej trzeba trochę zaczekać. Skoro jednak tytuł debiutuje 27 stycznia 2023 roku – zapewne niebawem poznamy więcej informacji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie